Systemy kominowe i wentylacyjne

Oferujemy systemy kominowe firmy „Konekt” dostępne w wielu wariantach, między innymi:

  • Konekt Uni – najbardziej uniwersalny system kominowy przeznaczony do tradycyjnych urządzeń grzewczych oraz nowoczesnych pieców na paliwa stałe i ciekłe, w których występuje efekt skraplania się spalin. Dostępny w wariancie bez kanału wentylacyjnego, z pojedynczym lub podwójnym kanałem wentylacyjnym.
  • Konekt Turbo – nowoczesny, dwuwarstwowy system powietrzno-spalinowy przeznaczony do odprowadzania spalin z nowoczesnych pieców kondensacyjnych i pieców z zamkniętą komora spalania.
  • Konekt Combo –  nowy, innowacyjny i kompletny system kominowy, jeden z najlepszych dostępnych na rynku. System został oparty na ceramice bardzo wysokiej jakości, produkowanej przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań gwarantujących najwyższą jakość oraz wieloletnią niezawodność. Został uzupełniony o specjalnie wyprofilowaną, łupkową, nie posiadającą mostków cieplnych otulinę kominowę oraz pustaki z keramzytobetonu. Konekt Combo posiada drugie przyłącze wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stosowane jest ono do kotłów kondensacyjnych i turbo. Część spalinowa jest uszczelniona i może pracować na mokro w temperaturze do 200°C. Specjalnie zaprojektowane elementy umożliwiają montaż w dowolnym pustaku kominowym i wentylacyjnym Konekt.
  • i inne, dostosowane do potrzeb klientów. (Więcej informacji na stronie producenta www.dobrykomin.pl).

U nas znajdą Państwo również bloczki służące do budowy kanałów wentylacyjnych (betonowe i ceramiczne) a także osprzęt taki jak deflektory, nakładki na komin i wentylację itp.

W celu wyceny zapraszamy do kontaktu.

Komin Konekt Uni